PŘIPRAVUJÍ SE NOVÉ STRÁNKY

   

    

Rio Ebro je řeka na severovýchodě Španělska, jedna z nejdelších a nejvýznamnějších řek na Pyrenejském poloostrově. Protéká čtyřmi španělskými společenstvími  (Kastilie a León, La Rioja, Aragonie  a Katalánsko) a v jejím povodí leží další dvě (Kantábrie, Navarra). Délka řeky je 928 km. Plocha povodí  měří 86 800 km².

Ebro je kapří ráj, je tam velké množství kaprů. Plavou v hejnech a je třeba hodně krmit, aby jste si udrželi před sebou ty větší. Jsou štíhlejší než v Čechách a mají velikou ocasní ploutev, díky které mají po záběru velký tah. Kapři na Ebru dosahují běžně délky okolo 1m.


 
Řeka Ebro je celý rok skvělá k lovu sumců, candátů a kaprů a v letních měsících je možné chytat černého okouna - black bass. Kapra, sumce a candáta chytnete v pohodě i ve dne a to i trofejních rozměrů. 

Kde chytáme?

My jezdíme na horní tok řeky Ebro - horní přehradu, cca 15 km od Escatrónu, který patří do kraje Zaragoza. Nedaleko se nachází bývalý klášter Rueda, který v současné době slouží jako hotel.
  V místě ubytování je zdarma Wi-Fi připojení k internetu, čímž se o své rybářské úspěchy můžete ihned podělit s kamarády.


Wifi free zone