Jak k nam

Jak se k nám do Escatrónu dostat? 


Nasedněte do dopravního prostředku a poté, co opustíte Českou republiku a ujedete cca 2000 km,  jste na místě.

 

Tak takto by to bylo moc jednoduché. Pokud tedy pojede vlastním motorovým vozidlem, pojedete většinou po dálnicích. V Něměcku po D.6 směr Norinberg, ze které na exitě 31 odbočíte na D.5 směr Karlsruhe,Bassel. Po nějaké době se Vám začnou objevovat info tabule o směru Francie/Paříž,Lyon/.Před Basilejí odbočíte směr Lyon,Mulhouse.Dejte pozor na toto odbočení, jinak jedete přes Švýcarsko. Průjezd Lyonem se Vám bude zdát komplikovaný, ale pokud se budete držet směr Marseille, je to hračka. Opomněl jsem napsat, že cca 25 km po vjezdu do Francie začínají mýta.

Poplatky za dálnici ve Francii a Španělsku jsou celkem cca 180 euro včetně zpáteční cesty. Po průjezdu Lyonem se nic zásadního nebude dít.Budou se objevovat směrové tabule, že jedete směr Orange....kde odbočíte směr Barcelona,Valencie. Po překročení Fra-Špa hranic Vás čeká posledních cca 450km které opět projedete z většiny po dálnicích.

Průjezd Barcelonou je po obchvatu, kde jedete směr Tarragona,Zaragoza,Lleida po AP7. Pak jen sledujete směrové tabule s odbočkou Zaragoza.Lleida tedy dálnice AP2. Po odbočení pokračujete směr Zaragoza. Projedete okolo Lleidy a za Fragou odbočíte exitem "3" směr Bujaraloz. Jedná se již o místní komunikaci č. A-230. V Bujaraloz odbožíte směr Sastágo,Escatrón. Pojedete územím nikoho, okolo budete mít, pole, občas polorozbořené stavení, ale nemusíte mít strach, jedete správným směrem. Pak už jen stačí odbočit směr ESCATRÓN, do kterého vjedete po jednom z mostů přes řeku Ebro.


Nebo můžete využít naši dopravu s řidiči, kteří znají cestu. Tedy Vy pouze nastoupíte na předem smluveném místě a na Escatronu vystoupíte. Jedná se o vozidlo Ford Transit 9ti místný v provedení LWB. Během cesty jsou prováděny zastávky, při kterých Vám bude podáváno občerstvení. Více informací ohledně naší dopravy emailem nebo na gsm.

 

Ze zkušeností mohu říci, že cesta domů sice utíká rychleji, ale je náročnější pro řidiče, obzvláště v době mezi 01.00 - svítáním, kdy se dostavuje únava a spánek.

 


Comments